Cumartesi, Mart 2, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Inforte büyümesini 2023’te de sürdürmeyi hedefliyor

inforte-Armagan-ZalogluBilişim güvenliği ve siber güvenlik alanında faaliyet gösteren, katma değerli, global distrübütör Inforte Bilişim, ivmeli büyümesini insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar ile sürdürüyor. Yeni transferlerle ekibini güçlendiren kurum, danışmanlık ekibine sektörün değerli ve tecrübeli ismi Armağan Zaloğlu’yu dahil etti.

Temsilcisi olduğu lider markaları ile bilşim güvenliği ve siber güvenlikkonularında, katma değerli distribütör kimliği ile bilişim sektöründe oldukça değerli bir geçmişe sahip olan Inforte, insan kaynağı yatırımları ile dikkatleri çekiyor. Yeni döneme çok sıkı bir biçimde hazırlanan ve kurumsal gelişim ve yenilikçi büyüme birimini Zaloğlu’na emanet eden lider kurum, hızlı ve istikrarlı büyümesini, 2023’te de sürdürmeyi hedefliyor.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi, İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Armağan Zaloğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi ve SKEMA Business School’da yüksek lisans derecelerini tamamladı. Ardından Stirling Üniversitesi’nde; Uluslararası İşletmecilik master programını bitirerek; eğitim hayatını tamamladı. Profesyonel iş yaşamına McAfee’de, ülke müdürü olarak başlayan Zaloğlu, yine aynı firmada bölgesel direktörlük görevini üstlendi. 11 yılın ardından, Blue Coat ülke müdürlüğü görevini üstlenen Armağan Zaloğlu, Damballa, Picus gibi kurumlarda; çok değerli projelere imza attı. Armağan Zaloğlu, 2022 senesinde Inforte Bilişim bünyesine dahil olmuştur.

Bilişim sektörünün tanınan ismi Zaloğlu; bu görevde bulunmaktan gurur duyduğunu ve Inforte’yi geleceğe yeni ve güçlü ekipleriyle birlikte hazırlayacaklarını dile getirdi. Zaloğlu; “Pandemi süreci iş yapış biçimlerini ve IT güvenlik/siber güvenlik sistemlerini oldukça değiştirdi.  Kurumların güvenlik ihtiyaçlarını daha net adlandırabilmek için; müşteri ve iş ortağı deneyimlerini iyileştiren, yenilikçi marka ve çözümleriyle geleceği okuyabilen çevik firmalar ayakta kalacak ve büyümesini sürdürecek. Inforte’yi bu alanda güçlü bir liderliğe hazırlıyoruz. Çok yakında yeni gelişmeleri herkese duyuracağız. “ açıklamasında bulundu.

Teknoloji Makaleleri