Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Prime Gaming’in Temmuz ayı ücretsiz oyunları

Amazon-com-tr-globaltechmagazineAmazon Prime, Temmuz ayında üyelerine 30’dan fazla ücretsiz oyun sunacak. Prime üyeleri, ödüllü Mass Effect üçlemesini içeren Mass Effect Legendary Edition’ın yanı sıra GRID Legends, Need for Speed Heat, Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast ve Star Wars Republic Commando gibi birçok oyuna ücretsiz sahibi olacak.

Halihazırda Prime üyeleri, Prime Gaming’den 25’ten fazla bağımsız oyunu da anında ücretsiz olarak yükleyebiliyor. Bu oyunlar içerisinde Death Squared, Fatal Fury Special, Giana Sisters: Twisted Dreams, Gone Viral, HUE, Metal Slug 2, Pumped BMX Pro, Samurai Shodown II, The Darkside Detective ve The King of Fighters 2002 gibi eski popüler oyunlar ve ilk kez yayınlanan popüler oyunlar da yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra Amazon’un Crown Kanalı, 9 Temmuz’da Twitch.tv/Crown’da canlı olarak Ultimate Crown adı altında bir savaş oyununa da ev sahipliği yapacak. Bu savaşta MrBeast ve Ninja, 2022 Ultimate Crown Şampiyonu kemerinin yeni sahibi olmak için League of Legends’da kıyasıya bir mücadele verecek.

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 7,90 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Temmuz ayının diğer ücretsiz oyunları

Prime Gaming, oyun severlere 1 Temmuz’dan itibaren dört ücretsiz oyun daha sunuyor. Bu ayın ücretsiz oyunları, oyuncuları Maniac Mansion’ın gizemlerini çözerken ve Suzerain’de kendi siyasi kampanyalarını geliştirirken beyin güçlerini test etmeye de zorluyor.

  • Maniac Mansion – Acele edin! Dr. Fred, Sandy’yi kaçırdı ve onun beyni üzerinde deneyler yapmaya başlamak üzere! Sandy beynini Dr. Fred’e bağışlamadan önce onu kurtarmak için yarışan Dave ve arkadaşlarını takip edin ve Maniac Mansion’ın birçok gizemini çözmek için kendi beyninizi test edin!
  • Suzerain – Yaklaşmakta olan bir savaş, kökleşmiş yolsuzluk, ekonomik kriz ve reform ortamında Sordland ulusunu yönetmeniz gereken bu metin tabanlı RPG’de Başkan Rayne rolünü üstleneceksiniz.
  • Fishing: North Atlantic – Okyanus yaşamının engin çeşitliliğini hayranlıkla deneyimleyeceğiniz bu oyunda Kanada’nın Nova Scotia bölgesinin görkemli dünyasını keşfe çıkacaksınız. Balıkçı kariyerinizde ilerlerken ve Kuzey Atlantik’i keşfederken geliştirebileceğiniz balıkçı tekneleri ve çeşitli olta takımlarıyla okyanusta altın aramaya hazır mısınız?
  • Fell Seal: Arbiter’s Mark – Tam teşekküllü bir RPG hikayesini ortaya çıkarabileceğiniz bu oyunda, kendi grubunuzu kontrol ederken karakterlerinizi geniş bir sınıf ve yetenek yelpazesine göre özelleştirebilirsiniz.

Teknoloji Makaleleri