Perşembe, Temmuz 18, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Inforte’den özel ayrıcalıklı erişim çözümleri

inforte-globaltechmagazineInforte, Delinea ile birlikte Boğaz’da keyifli dakikalar eşliğinde, özel ayrıcalıklı erişim çözümleri (PAM) etkinliği düzenledi ve keyifli etkinlikte müşterileri ile buluştu.

Inforte Bilişim, Delinea markası ile gerçekleştirdiği etkinliklerine devam ediyor. IDC Güvenlik Zirvesi’ne sponsor olarak, çözümlerini tanıtan Inforte, hız kesmeden Ankara JW Marriott’ta Delinea markası ile Kamu Eko-Sistemi’ne özel ayrıcalıklı erişim çözümleri (PAM) etkinliği düzenlemişti. 21 Haziran’da ise basına açık gerçekleşen etkinlik Boğaz’da keyifli dakikalara ev sahipliği yaptı.

Inforte, ivmeli pazarlama çalışmalarını, katma değerli bir distribütör olarak temsil ettiği, alanında uzman markalarının etkinlikleri ile sürdürüyor.

Etkinlik Inforte Marka ve Pazarlama Md. Dr. Çiçek Doğan moderasyonunda, Delinea İş Ortakları ve Kanal Yöneticisi Gülden Şeref Kalelioğlu’nun ve Inforte İş Geliştirme Grup Md. İzzet Altunal’ın açılış konuşmaları ile başladı. Altunal, en uzun günde, Boğaz’da bu güzel gün batımında değerli müşterileri ile bir araya gelmekten mutluluk duyduklarından ve Delinea iş birliğinden bahsetti.

Ardından Inforte Ankara Teknik ekip lideri Ceyhun Aygenç, Deliea PAM çözümlerinin teknik özelliklerini detayları ile aktaran bir sunum yaptı. Etkinlik Türkiye’de ilk tematik başarı hikayesi olan Türk Telekom Başarı hikayesi gösterimi ile son buldu.

Etkinliğe katılan tüm değerli iş ortakları ve müşterilerine teşekkürlerini sunan Inforte ekibi yoğun ilgi gören, başarılı bir etkinliğe daha imza attı.

Teknoloji Makaleleri