Perşembe, Mayıs 23, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Keenetic Türkiye’de yeni atama

cicek-dogan-keenetic-globaltechmagazineİnternet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası ortak bir girişim olarak kurulan Keenetic, her geçen gün kullanıcılarının gönlünde daha fazla yer etti ve Türkiye’nin sevilen markalarından oldu. Şirket yeni bir organizasyon yapılanması ile Marka ve Pazarlama yönetimini güçlendirdi.

Bundan böyle Keenetic Türkiye’ye Marka ve Pazarlama Müdürü olarak hizmet edecek olan sektörün yakından tanıdığı Dr. Çiçek Doğan, Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi’nde, Maliye ve Çalışma Ekonomisi& Endüstri İlişkileri Bölümlerinde, çift anadal programında bitirdi. İstanbul Üniversitesi Uygulamalı İletişim, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitiminin ardından; Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde doktorasını tamamladı. Uzmanlık alanı olan Sorun Yönetimi dalında uluslararası çalışmalara imza attı.

Halen post doktora çalışmalarını sürdürmekte olup, akademik hakemlik yapan Dr. Çiçek DOĞAN, iş yaşamına Accenture- Unilever ortaklığında, iç iletişim ve etik yönetimi uzmanı olarak adım attı. Bu alandaki tecrübelerini hem bilişim hem de farklı sektörlerde sürdüren Dr. Çiçek Doğan, uzun süre Zyxel Türkiye’de kurumsal iletişim ve reklam uzmanı pozisyonunda, kurumsal iletişim stratejisi, dijital pazarlama ve sosyal sorumluluk alanında birçok farklı çalışmaya öncülük etti.  2014-2019 seneleri arasında Platin Bilişimde Marka ve Pazarlama Müdürü, ardından Ethica Sağlık Grubunda İletişim Direktörü olarak çalışan Doğan, aynı zamanda Arizona’da SFER yayınlarına aktif yazar ve araştırmacı olarak destek vermektedir.

Dr. Çiçek Doğan 2020 senesinde Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak Vitel ve Inforte gibi distribütörlerin bünyesinde görev yaptı ve ardından Destek A.Ş. nin pazarlama çalışmalarını yürüttü. “Pau Şatosu” adlı bir fantastik romanı vardır.

Dr. Çiçek Doğan yeni görevi ile ilgili; “Pazarlama dünyası çok hızlı kendini yeniliyor. Dinamiklere uyum sağlayan kurumlar bu dünyada yer edinebiliyor. Klasik ve dijital stratejilerin birleştiği bu yeni yaklaşımda, tümleşik olarak tüm araçları doğru ve yenilikçi olarak kullanmak beraberinde verimliliği getiriyor. Keenetic çok canlı ve yenilikçi bir marka. Metrik fonksiyonlu pazaryeri temelli bir yaklaşım ile markayı geleceğe başarılı ve sağlam adımlar ile taşımayı hedefliyoruz”.  açıklamasında bulundu.

Teknoloji Makaleleri