Cuma, Haziran 21, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Bankosuz hastanecilik ile self check-in dönemi

liv-hospital-globaltechmagazineSağlık hizmetlerinin her aşamasında, hasta dostu bir ara yüz ile misafirlerinin işlerini basitçe halledebilmesini hedefleyen Liv Hospital, check-in özelliği ile hastaların süreçleri daha hızlı, kolay ve etkili bir şekilde yönetmelerini sağlayacak “Bankosuz Hastanecilik” uygulaması ile sağlık hizmetlerinde dijital dönüşüme uyum sağlıyor.

Liv Hospital’dan içeriye girdiğiniz anda direkt doktorunuzun yanına gitmeniz için sizlere “Bankosuz Hastanecilik” hizmeti sunan Liv Hospital’ın mobile check-in özelliğinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Liv Hospital Mobil App’ini indirmek.

“Bankosuz Hastanecilik” ile randevu alma ve ödeme yapma gibi mobil check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik profilinize girdiğinizde fatura ödemelerinizden tetkik sonuçlarınıza kadar birçok sürece de ulaşabilirsiniz. Mobile check-in ile daha hızlı ve kaliteli tedavi süreci ile zaman tasarrufu sağlayarak, sağlık deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Nasıl uygulanıyor?

Liv Hospital Mobil App’e giriş yapıp, kaydınızı oluşturduktan sonra çok pratik bir şekilde muayene olmak istediğiniz bölümü ve doktoru kolaylıkla seçebileceğiniz ekrandan; doktorunuzun uygun gün ve saatlerini görerek randevunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Sizleri adım adım, kolay ve hızlı bir şekilde ödeme işlemine kadar götürecek olan uygulama ile ister kartınızı kaydederek isterseniz de kaydetmeden ödemenizi güvenli bir şekilde yaparak, işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tamamlanan randevunuzu takviminize işlediğinizde yaklaşan doktor muayenenizi Liv Hospital’ın mobil uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

Teknoloji Makaleleri