Cuma, Haziran 14, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Dünyanın İlk Su Altı Teknoloji Mağazası Dubai’de Açıldı

sony_globaltechmagazineSuya dayanıklılık özelliğini akıllı telefonlara getiren ilk marka olan Sony Mobile, dünyanın ilk su altı mağazası Xperia Aquatech’i Dubai World Islands’da açarak bir ilke daha imza attı.

Okyanusun 3 metre derinliğinde yer alan ve dünyanın ilk sualtı teknoloji mağazası olan Xperia Aquatech ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Sony Xperia’nın tüm suya dayanıklı akıllı telefon ve tabletlerinin satışa sunulduğu Xperia Aquatech fütüristik tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Dubai World Island içinde Lübnan adasında bulunan Xperia Aquatech’i, ziyaretçiler mini bir dalış dersi alarak balık adam kıyafetleri ile dalarak gezebiliyorlar. Suyun altında sergilenen suya dayanıklı Sony ürünleri ise Xperia Aquatech’te deneyimlenebiliyor.

Xperia Aquatech’in açılışında konuşan Sony Mobile Ortadoğu ve Afrika Pazarlama Direktörü Spyros Gousetis, “Dünyada pek çok ilki gerçekleştiren Sony Mobile, dünyanın ilk sualtı teknoloji mağazası Xperia Aquatech ile bir ilke daha imza attı. Xperia Aquatech’te, Sony’nin akıllı cihazlarında yer alan öncü suya dayanıklılık teknolojisi Sony hayranları için unutulmayacak bir deneyimle sunuluyor” dedi.

Teknoloji Makaleleri