Salı, Mayıs 28, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

En renkli aktivite monitörü yakında Türkiye’de

misfitflashRed Dot ödüllü dünyanın en şık aktivite ve uyku monitörü Misfit Shine ile büyük başarı kazanan Misfit firması, ikinci ürünüyle giyilebilir teknoloji alanında yine büyük ses getirmeye hazırlanıyor. Çok yakında Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak Misfit Flash, sokakta yürürken, havuzda yüzerken, spor yaparken ve hatta uyurken aktivite seviyesini her an izliyor. Canlı renkleri ve göz alıcı tasarımıyla özellikle gençlere hitap eden Misfit Flash, hareketi hayatının bir parçası olarak benimseyenlerin ve en son trendleri takip edenlerin tercihi olacak

ABD’de Ekim ayında satışa sunulan ve kısa sürede büyük ilgi gören Misfit Flash, çok yakında Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak. Misfit Flash, tıpkı 2013’te piyasaya çıkan ve 40’tan fazla ülkede on binlerce kişinin satın aldığı Misfit Shine gibi sağlıklı yaşamı hayat biçimi haline getirenlerin, kilo vermek ve formda kalmak isteyenlerin hedeflerine kolayca ulaşabilmesini sağlıyor.

Sokakta yürürken, havuzda yüzerken, spor yaparken ve hatta uyurken aktivite seviyesini her an izleyen Misfit Flash ile ne kadar yüründüğü, kaç kalori harcandığı, uyku kalitesi ve süresi iOS ya da Android cihazına yüklenebilen uygulama sayesinde anında öğreniliyor.

Özel tasarımlı yumuşak plastik malzemeden üretilen, dayanıklı, 30 metreye kadar su geçirmeyen Misfit Flash’ın en önemli özelliklerinden biri de birbirinden canlı ve göz alıcı renk seçeneklerine sahip olması. Beyaz, siyah, fosforlu pembe, fosforlu sarı, fosforlu mavi, mercan rengi ve Coca Cola’ya özel kırmızı renkleriyle aynı zamanda çok şık bir aksesuar olan Misfit Flash, özel bilekliğiyle ya da klipsi ile her türlü kıyafete ve ayakkabıya tutturularak da kullanılabiliyor.

Coca Cola işbirliği ile yaratıldı

Misfit’’in hareketi eğlenceye dönüştürecek yepyeni ürünü Misfit Flash, tüm dünyada aktif yaşam tarzını desteklemek amacıyla Misfit’in stratejik ortağı olan dünyanın en büyük şirketlerinden Coca Cola işbirliği ile yaratıldı.

Misfit Ürün ve Tasarım Bölümü Başkan Yardımcısı Tim Golnik, “Misfit Flash dünyada 50 Dolar’ın altındaki tek tüm özelliklere sahip aktivite ve uyku monitörü. Bu açıdan giyilebilir teknoloji alanında çok değerli bir ürün” dedi.

Teknoloji Makaleleri