Pazar, Mayıs 19, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Intel, HP ve Teknosa’dan Dünyayı Tartıştıracak Yarışma

intel_globaltechmagazineTeknoloji liderleri Intel, HP ve Teknosa’nın, “duruma göre laptop kafana göre tablet” yani 2’si 1 Arada laptoplar için düzenledikleri kampanya dâhilinde hazırladıkları reklam filmi, şimdi eğlenceli bir yarışma ile tekrar ekranlarda. www.laptopmitabletmi.com adlı web sitesi üzerinden yürütülen yarışma HP “2’si 1 Arada” laptop’lardan hoparlörlere, kulaklıklardan Teknosa indirim çeklerine kadar onlarca hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Intel, HP ve Teknosa, bilgisayar dünyasında yeni bir dünyanın kapılarını açan ve elimizden düşüremediğimiz tabletlerin pratikliği ile diz üstü bilgisayarların performansını bir araya getiren Intel işlemcili 2’si 1 Arada laptoplar için yürüttüğü kampanya kapsamında hazırladığı reklam filmiyle tablet mi laptop mı tartışmasını başlatmış, hem laptop hem tablet özelliklerini bir arada sunan teknoloji dünyasının yeni trendi 2’si 1 Arada bilgisayarlarla bu tartışmaya son noktayı koymuştu.

Kampanya kapsamında hayata geçirilen reklam filmindeki bu tartışma şimdi de sosyal medya üzerinden eğlenceli bir yarışmaya dönüştü. Yarışmaya katılmak için www.laptopmitabletmi.com sitesine girerek reklâm filminin başını izlemeniz ve reklamdaki gibi tarafınızı seçip “laptop” ya da “tablet” dediğiniz maksimum 10 saniyelik bir video çekip siteye yüklemeniz gerekiyor.

Siteye yüklenen videolar arasında en yaratıcı olanlar sırasıyla 3 adet HP Stream x360 2’si 1 Arada laptop, 1 adet HP ROAR hoparlör, 3 adet HP kulaklık ve 50 kişiye Teknosa’dan HP marka 2’si 1 Arada alımlarında geçerli 50 TL’lik hediye çeki kazanma şansını yakalayacak. Video yükleyenler ödüller için yarışırken aynı zamanda dünyayı tartıştıran bu sorunun cevabını da izleyebilecekler.

Teknoloji Makaleleri