Ana Sayfa Haberler Sony ‘den PXW-FS5 Kamera Ödüllü Yarışma

Sony ‘den PXW-FS5 Kamera Ödüllü Yarışma

SonyPXWFS5Sony, içerik oluşturucuların yaratıcılığını ve azmini kutlamak için özel bir yarışma düzenleyeceğini duyurdu. Yarışmayı kazanacak şanslı kişi, yepyeni bir PXW-FS5 kamerayla çalışma şansına sahip olacak.

IBC 2015’te duyurulan kompakt yeni PXW-FS5, etkileyici 4K görüntü kalitesiyle en zorlu koşullarda bile hareket halindeyken rakipsiz çekim yapma fırsatı sunuyor. Yalnızca 0,8 kg ağırlığındaki kamera, ergonomik ağırlık dengesi sayesinde rahat ve güvenilir elde çekim imkânı sunuyor. PXW-FS5, koşullara uyum sağlayarak farklı çekim açıları kullanma, değişiklik yapma, hatta drone’a takma imkânı sunan tasarımıyla film yapımcılarının çalışmalarını yeni bir seviyeye çıkarmalarını sağlıyor. Sony, yaratıcı esnekliği düşünerek geliştirdiği PXW-FS5 ile sınırları ortadan kaldırarak her tarzda, her açıdan, her yerde çekim yapmaya imkân veriyor.

Sony şimdi tüm film yapımcılarına devrim yaratan PXW-FS5’i kazanma fırsatı sunuyor. Düzenlenecek küresel yarışmada katılımcılar “No More Limits” (Sınırları Aşın) temalı iki dakikalık bir film çekecek. Filmler yaratıcılığa, kendine özgülüğe ve çekimlerin zorluk seviyesine göre puanlandırılacak.

Yarışmaya katılmaya elverişli filmlerin 31 Ekim’e kadar YouTube™’a yüklenmesi ve Sony web sitesine girilmesi gerekiyor. 1 -15 Kasım tarihleri arasında YouTube™’da en çok “beğeni” alan videolar bölge finallerine kalacak ve Sony Bağımsız Sertifikalı Uzmanlar, Aralık ayının başında düzenlenecek özel web seminerinde favori videolarını seçecek. Bu bölge finalistlerinin her biri birer Sony a7s kazanacak ve PXW-FS5 kazanabileceği küresel finale katılacak. Büyük ödülü kazanan kişi web seminerinde açıklanacak.