Pazartesi, Nisan 15, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Lenovo’nun USB Görünümündeki Bilgisayarı ile Masaüstü Bilgisayarınız Artık Cebinizde

Lenovo ideacentrestick300Lenovo’nun sadece 65 gramlık teknolojisi Lenovo IdeaCentre Stick 300, bulunduğunuz ortamdaki tüm monitör ve televizyonları anında masaüstü bilgisayara dönüştürüyor.

Türkiye’nin ve dünyanın lider bilgisayar üreticisi Lenovo, ürettiği çığır açan ürünlerle teknolojiyi sizin için daha da mobil hale getiriyor. Lenovo’nun yeni teknolojisi IdeaCentre Stick 300, evinizde yada işyerinizde kullandığınız bilgisayarınızı bir akıllı bellek boyutuna sığdırıyor.

Sadece 65 gr hafifliğine ve 12,5 santim uzunluğa sahip olan avuç içi büyüklüğündeki ürün, bulunduğunuz her ortamdaki televizyon ve monitörlerle uyumlu çalışarak size sınırsız özgürlük alanı sunuyor. Yani iş bilgisayarınızı cebinizde evinize taşıyabilir, salonunuzdaki televizyonunuza bağlayıp yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, internete girip dev ekranda sörf yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Windows 8.1 ve Windows 10 uyumlu olan cihaz, dahili Wireless ve Bluetooth bağlantısına sahip. 32 GB eMMC  depolama özelliği olan Stick 300, opsiyonel olarak yükseltilebilir micro SD depolama imkanı da sunuyor. Hem öğrenciler hem de çalışanlar için daha hafif ve çok daha mobil bir çözüm sunan Lenovo IdeaCentre Stick 300, hediyesi multimedya el klavyesi ile birlikte Gittigidiyor.com’daki 599 TL’lik uygun fiyatıyla satışa çıktı.

Teknoloji Makaleleri