Ana Sayfa Haberler Radore ’den Mobil Uyumlu Yepyeni Web Site

Radore ’den Mobil Uyumlu Yepyeni Web Site

radore globaltechmagazineTürkiye’nin önde gelen veri merkezi Radore, mobil uyumlu ve yepyeni kurumsal web sitesini kullanıcılarıyla buluşturdu. Sunucu barındırma başta olmak üzere; donanım kiralama, bulut bilişim hizmetleri, CDN (lokasyon bazlı içerik dağıtım ağı), paylaşımlı web hosting servisleri ve yönetim hizmetleri sunan Radore’nin web sitesi radore.com sektördeki ilk mobil uyumlu web sitesi olma özelliğiyle dikkat çekiyor. 

Kurulduğu günden bu yana sistematik ve yönetsel bir altyapı ile kurumsallaşma yolunda hedeflerini gerçekleştiren Radore, yeni web sitesinde bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkanı veriyor. Müşterilerine sunduğu tüm hizmetleri web sitesinde detaylarıyla açıklayan Radore; site üzerinden kafes, kabin ve sunucu kiralama ya da web hosting hizmetlerini online satın alma fırsatı da sunuyor.

Ziyaretçilerine kullanıcı dostu ara yüzüyle kolaylık sağlayan site, sektöründe ilk kez mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde uyumlu olma özelliğiyle fark yaratıyor. Kullanıcıların akıllarına takılan birçok soruya cevap veren Jet Destek platformu da sitede yer alan eklentilerin başında geliyor. Radore ile ilgili referans videolarının da gösterildiği web sitesinde ayrıca şirketin düzenlediği etkinlikler ve haber içeriklerinin paylaşıldığı blog sayfasına da rahatlıkla ulaşılabiliyor.