Ana Sayfa Haberler Commvault’a yeni EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı atandı

Commvault’a yeni EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı atandı

Globaltechmagazine Commvault Christian LangVeri koruma ve bilgi yönetiminde global bir lider olan Commvault (NASDAQ: CVLT), Christian Lang’ı Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın (EMEA) Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atadığını duyurdu. Şirketin EMEA’da süren büyümesine liderlik etmek ve desteklemekten sorumlu olan Lang, Avrupa çapında yazılım ve SaaS temelli BT işlerini oluşturma konusundaki güçlü sicili ile, teknoloji çözümleri endüstrisindeki 26 yıllık tecrübesini Commvault’a taşıyor.

Commvault’ta Dünya Çapında Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Ron Miiller, “Christian’ın, zaten çok başarılı olan EMEA ekibimize ek olarak kanıtlanmış uzmanlığını getirmesini dört gözle bekliyorum. O sadece, EMEA’da genişlemek için kritik olan önemli dikey sektörlerdeki deneyimini getirmiyor, birden fazla, stratejik, kanal ve bölgedeki Kurumsal satış görevi yoluyla, müşteri tabanımızın gereksinimlerini karşılama konusunda net bir fikir de getiriyor” dedi.

Lang Commvault’a gelmeden önce, önemli başarılara ve gelir artışına katkıda bulunduğu IHS Inc.’in EMEA bölgesinde Otomotiv Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür idi. Lang ayrıca EMEA’da çok uluslu şirketlerde kıdemli liderlik pozisyonlarında yer aldı, bunların en önemlisi 13 yıl görev yaptığı Autodesk idi.

Lang, “Commvault, global olarak ve EMEA’da genişleyen bir organizasyon. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve önde gelen endüstri analistleri tarafından, genişliğimiz ve çözümlerin kalitesi nedeniyle pazarda lider olarak tanınıyoruz. Şahsen, daha büyük stratejik işbirlikleri oluşturulması ve son kullanıcılara daha geniş iş değerleri sunulması açısından (özellikle önemli rakiplerimizdeki iç karışıklıklar nedeniyle de) büyük fırsatlar görüyorum” dedi.

Lang’ın atanması, şirketin geçtiğimiz günlerde Entegre Çözümler Portföyü’nü tanıtmasının ardından geldi, portföy Commvault Data Platform, Commvault Services ve Commvault Software’i içeriyor. Onbirinci sürüm, organizasyonların verilerini korumaları, bilgilerini yönetmeleri ve yeni teknolojiyi kullanmada riski azaltmaları için gerçekten açık, aranabilir ve otomatik bir yol sağlıyor.

Daha geçen ay Commvault, Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımları için Gartner Magic Quadrant’ta lider olarak saptandı (üst üste altıncı yılda). Bu yıl Commvault, “vizyon tamlığı” ve “uygulama yeteneği”nde en yüksek sıralarda yer aldı.