Ana Sayfa Haberler Forcepoint Pazarlama Bölge Müdürlüğü görevine Emre Onat getirildi

Forcepoint Pazarlama Bölge Müdürlüğü görevine Emre Onat getirildi

Forcepoint Globaltechmagazine Emre OnatDünyanın önde gelen güvenlik yazılım şirketi Forcepoint’in Pazarlama Bölge Müdürlüğü görevine Emre Onat getirildi. Onat görevine 1 Şubat 2017 itibariyle başladı.

Kariyer hayatına 2005 yılında Electrolux Turkiye’de Finansal Analist olarak başlayan Emre Onat, 2006 yılında Microsoft Türkiye’de Kurumsal Vatandaşlık Birimi Pazarlama Koordinatörlüğü görevine getirildi.

2007 yılında yine Microsoft bünyesinde bu kez Microsoft Gulf Bölgesi Dubai ofisinde Kurumsal Vatandaşlık Pazarlama Koordinatörlüğü görevine devam etti. 2009 yılında Alcatel -Lucent İngiltere  & İrlanda’da Pazarlama ve Proje Müdürü olarak çalışma hayatına devam eden Emre Onat, 2010 yılında Hewlett-Packard Enterprise Türkiye’de Pazarlamadan Sorumlu Operasyon Müdürü olarak atandı. Üç yıl boyunca bu görevde çalıştıktan sonra yine aynı şirkette bu kez Yazılımdan Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. Onat, son olarak Hewlett-Packard’da Güney Avrupa’da Güvenlik Ürünlerinden Sorumlu Pazarlama Grup Lideri olarak görev almıştı.

İstanbul Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümü mezunu olan Emre Onat, yine aynı üniversitede İşletme İktisadi Enstitüsü’nde Executive MBA programını tamamlamıştır.