Perşembe, Temmuz 18, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Lenovo MWC’de Beklenen Ürünlerini Tanıttı

lenovoPOS_globaltechmagazineLenovo Mobil İletişim Dünyasının en büyük etkinliği olan Mobile World Congress 2015’te hareket halindeyken de hayattan daha fazla an yakalamak ve paylaşmak için akıllı telefon portföyüne katılan 3 yeni heyecan verici ürününü tanıttı: VIBE Shot ve Lenovo Cep Projektörü ve yeni akıllı telefonu A7000.

Lenovo, VIBE Shot’ı mobilite özellikleriyle her anın yakalanmasına yardımcı olacak şekilde tasarladı. İlk 2’si 1 arada kameralı akıllı telefon Lenovo VIBE Shot’da fotoğraf meraklılarının beğeneceği muhteşem bir kamera ve ikinci olarak da yüksek performanslı akıllı telefon bir araya geldi.

Lenovo’nun tanıttığı ikinci ürün ise insanlara her an eğlencenin doruğunda hissettirmek için tasarlanan yeni Lenovo Cep Projektörü oldu.

VIBE Shot, Tam Özellikli Kameraya Sahip Akıllı Telefon

Yüksek yetenekli bir dijital kamera arayışında olan fotoğraf tutkunları, mükemmel kamera kalitesi ve yüksek hızı için VIBE Shot’ın cazibesine kapılacak. Kullanıcılar VIBE Shot’ın güçlü bağımsız akıllı telefon teknolojileri ile en iyisini elde edecekler. VIBE Shot, yüksek ve hızlı otomatik kızılötesi odağı ile de dikkat çekiyor.

Hem akıllı ön ayarlara hem de gelişmiş profesyonel ayarlara sahip kullanıcılar, bir tuşla iki ayar arasında kolayca geçiş yaparak kamerayı istedikleri gibi kullanabilecekler. VIBE Shot, mükemmel 5 inç FHD ekranı ve bir o kadar güçlü performansı sayesinde mükemmel sonuçlar veriyor. 6 parça lens yerleştirilmiş 16MP Arka kamerası ve düşük ışık sensörü ile loş ışıkta bile mükemmel fotoğraflara hazır olun. Qualcomm® Snapdragon™ işlemcide Android™ 5.0 Lollipop özelliğine ek 128 GB müzik, film ve fotoğraf depolamak için mikroSD seçeneği ve 32 GB gibi büyük bir depolama alanı sunuyor. VIBE Shot aynı zamanda 8 MP selfie kamerasına sahip.

A7000 – Dolby Atmos® Teknolojisine Sahip Dünyanın İlk Akıllı Telefonu

Lenovo A7000, ultra geniş görüş açılı 5,5 inç HD ekran ile Dolby’nin hareketli ses teknolojisini bir arada sunuyor. A7000 aynı zamanda Dolby Atmos teknolojisine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olma özelliğini de taşıyor..

Etkileyici görsel ve işitsel teknolojilere ek olarak multimedya özellikli akıllı telefon, 4G LTE ile MediaTek True8Core™ işlemcide Android 5.0 çalıştırarak sesi ve verileri hızlı şekilde işliyor. İki kamera ile birlikte iki telefon numarası veya ayrı bir veri planı atamak için çift SIM kart yuvasına sahip olan A7000 7,9 mm incelikte ve sadece 140 gram hafifliğinde.

Lenovo’nun imzası niteliğindeki DOit uygulama yazılımlarını içeren A7000, cihazlar arasında dosya, fotoğraf ve daha fazlasını paylaşmak için SHAREit; yeni bir telefona verileri aktarmak için CLONEit; rehberi, SMS ve çağrı günlüklerini yedeklemek için SYNCit uygulamasına sahip.

Lenovo Pocket Projector ile Her Yerde Yaşamı Yansıtın

Lenovo Pocket Projector, küçük ekranlı mobil cihazlarıyla sınırlanmış olan veya gerçek hayattakinden daha büyük bir eğlence deneyimi isteyen medya severleri şaşırtmak ve memnun etmek için zekice tasarlanmış bir ürün. Lenovo Pocket Projector, içerik izleme ve paylaşmaya yeni bir boyut katıyor. Bunun için tek yapmanız gereken projektörü uyumlu bir Android cihaza bağlamak. Projektör, filmleri, fotoğrafları veya iş sunumlarını anında istediğiniz yere yansıtıyor. Bu taşınabilir projektör aynı zamanda çift hoparlörü ile güçlü bir ses sistemine sahip.

Lenovo Pocket Projector’un DLNA veya Miracast aracılığıyla bir akıllı telefondan kablosuz olarak içerik yansıtabilir, iki saatten uzun pil ömrüyle tek şarjla bir filmi izleyebilirsiniz. Bu Projektör en yaygın multimedya dosya biçimlerini destekliyor ve 32 GB’a kadar mikro SD depolama alanı sağlıyor. Kompakt ve hafif Lenovo Pocket Projector her cebe sığacak kadar portatif ve bu da onu dijital içerik görüntülemelerinde vazgeçilmez kılıyor.

Teknoloji Makaleleri