Pazartesi, Nisan 15, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Sony Mobile MWC 2015’e Damgasini Vurdu

sony_globaltechmagazineSony Mobile’ın geliştirdiği orta segmentte standartları yeniden belirleyen Sony Xperia M4 Aqua, PS4 Uzaktan Oynama özelliği ile dikkat çeken dünyanın en ince ve en hafif tableti olma özelliği taşıyan Sony Xperia Z4 Tablet ve alt segmente hız ve kullanım kolaylığı getiren Sony Xperia E4g, Barselona’da düzenlenen 2015 Mobil Dünya Kongresi’ne damgasını vurdu. Sony Mobile, tanıttığı yeni ürünlerle tüketicilerden tam puan aldı.

Sony Mobile, tasarım ve performansı ile fark yaratacak Sony Xperia M4 Aqua’yı, 2015 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2015) duyurdu. Sony’nin orta segmentte ilk sekiz çekirdekli 64 bit hız akıllı telefon olma özelliği ile ön plana çıkan Sony Xperia M4 Aqua, entegre 4G LTE özelliğine sahip Qualcomm® Snapdragon™ 615 işlemci, Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle tüketicilere sunuldu.

Sony Xperia M4 Aqua, Sony OmniBalance tasarımı ve endüstriyel devrim niteliğindeki suya dayanıklı kapaksız microUSB şarj ünitesi ile kongreye damgasını vurdu. 13MP arka, 5MP ön kamerası ile dikkat çeken Sony Xperia M4 Aqua, sahip olduğu üstün kamera özellikleri, suya dayanıklılık özelliği, tasarım, performans ve pil ömrü ile orta segment akıllı telefonlarda standartları yeniden belirliyor.

Kongrede en çok beğeni toplayan ürünlerden biri olan Sony Xperia M4 Aqua, kendi segmentinde hiç bir üründe yer almayan iki günlük batarya ömrüne de sahip. Sadece 136 gram ağırlığında olan Sony Xperia M4 Aqua, performansıyla olduğu kadar tasarımıyla da fark yaratıyor.

Suya dayanıklılık ve PS4 Uzaktan Oynama Özelliği Sony Xperia Z4 Tablet’te birleşti!

2015 Mobil Dünya Kongresi’nin (MWC 2015) bir diğer yıldızı ise dünyanın en hafif, en ince ve en parlak tableti olan Sony Xperia Z4 Tablet oldu. Sony Mobile, Xperia Z4 Tablet ile tablet kategorisinde de ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Sony Xperia Z4 Tablet, uzun batarya ömrünü hızla birleştirerek performansıyla da dikkat çekiyor. Ayrıca PS4 uzaktan oynama özelliğini sunan Sony Xperia Z4 Tablet, 17 saat video oynatabilen uzun batarya ömrü, suya ve toza dayanıklılık özelliği ve X10 LTE ile Qualcomm® Snapdragon™ 810, 8 çekirdekli 64 bit süper hızlı işlemcisi, kullanıcıları hem günlük hem de iş yaşamlarında yarı yolda bırakmıyor.

10,1 inç boyutunda ve 2K çözünürlüğü ile dünyanın en parlak ekranına sahip Sony Xperia Z4 Tablet, kullanıcılarına mükemmel bir görüntüleme teknolojisi sunuyor. Görüntüleme özellikleri kadar tasarımı ile de beğeni toplayan Sony Xperia Z4 Tablet, 6.1mm inceliği ve 392 gram (Wi-Fi modeli) 396 gram (LTE modeli) ağırlığı ile dünyanın en ince ve en hafifi tableti olma özelliği taşıyor.

Hız ve kolay kullanım bir arada: Sony Xperia E4g

Hızı ve performansıyla dikkat çeken Sony Xperia E4g, Sony’nin uzmanlığını hem sağlam hem de şık bir tasarım ile birleştiriyor. 2 günlük batarya ömrü, NFC özelliği ve kişiselleştirilebilme seçenekleri ile yeni Xperia E4g, süper-hızlı 4G LTE bağlantısıyla da internetin keyfini her yerde çıkarmanızı sağlıyor.

Teknoloji Makaleleri