Pazar, Mayıs 19, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Kingston DataTraveler SE9 G2 USB 3.0 Red Dot 2015 Tasarım Ödülü’nü Kazandı

kingston_globaltechmagazineKingston, DataTraveler SE9 G2 USB 3.0 bellek ile dünyanın en eski ve en prestijli ürün tasarımı ödüllerinden Red Dot Awards’da, Tasarım Ödülü’yle onurlandırıldı. Daha önce DataTraveler SE9 G1 ile de aynı ödülü kazanan Kingston ikinci kez Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. Kingston böylece ürünlerinde kullandığı yenilikçi ve etkileyici tasarımları Red Dot’un tasarımda ve fütürist yaklaşımda uzman jürisine onaylatmış oldu.

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin Flash bellek şirketi olan Kingston Digital Inc., geçmişte ilk modeliyle kazandığı Red Dot Tasarım Ödülü’nü, 2015’te DataTraveler SE9 G2’nin ergonomik ve şık tasarımıyla yeniden kazanmayı başardı.
1954’den bu yana gerçekleştirilen ve dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olma özelliğini taşıyan Red Dot, konusunda uzman jürisinin, uzun bir süreç ve detaylı bir süzgeçten geçirerek seçtiği tasarım ödüllerinde bu yıl kategorisinde ipi Kingston DataTraveler SE9 G2 önde göğüsledi.
Selefi gibi metal kasaya sahip olan Kingston DataTraveler SE9 G2 USB 3.0, 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64 GB’lık modelleriyle satışa sunuldu. Ürünün 8 GB’lık modeli 21 TL, 16 GB’lık modeli 30 TL, 32 GB’lık modeli 46 TL ve 64 GB’lık modeli ise 92 TL fiyat etiketiyle raflarda yer buluyor.

Teknoloji Makaleleri