Ana Sayfa Haberler Joachim Behrendt FlightRecorder ’a Yatırım Yaptı

Joachim Behrendt FlightRecorder ’a Yatırım Yaptı

bicangel globaltechmagazineTürkiye melek yatırımcılık ekosistemine katkılarından dolayı ‘Yılın Melek Yatırımcısı’ ödülü kazanan Dr. Joachim Behrendt yatırımlarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde gençleri ve üniversite kampüslerini hedefleyen video paylaşım odaklı bir sosyal ağ olan Scorp’a yatırım yapan Joachim Behrendt’in son yatırımı mobil analitik hizmetleri veren FlightRecorder oldu.

Her geçen gün mobil dünyaya yönelik onlarca yeni uygulamanın çıktığına dikkat çeken Joachim Behrendt, müşteri bağımlılığını artırmanın bir yolunun da kullanıcı davranışlarının iyi analiz edilmesinden geçtiğini söyledi.

Mobil analitiklerinden daha fazlası; FlightRecorder

Müşteri davranışları ile ilgili gerçek zamanlı mobil analitik hizmetlerinin her zamankinden daha değerli hale geldiğinim altını çizen Behrendt, FlightRecorder’ın mobil uygulamalardaki kullanıcı davranışlarını kayıt altına alma özelliği ile tam bir veri toplama ve analiz hizmeti olarak dikkat çektiğini belirtti.FlightRecorder’ın gelişen ve potansiyeli yüksek olan bir pazarda yerini aldığını söyleyen Behrendt, ayrıca hızlı büyüme trendi ile bir girişimde aradığı tüm özellikleri barındırdığını ekledi.