Ana Sayfa Kategoriler Baskı Çözümleri Dijitalleşen Ofislere Yeni Nesil Tarayıcı

Dijitalleşen Ofislere Yeni Nesil Tarayıcı

xerox documate 152iÖdüllü DocuMate tarayıcı ürün ailesinin yeni üyesi Xerox DocuMate 152i Türkiye’de satışa sunuluyor.

 

Kağıt dokümanlarınız sizi masanızın üzerinde beklemesin, siz nereye giderseniz sizinle gelsin istiyorsanız, buluta tarama yapabilen Xerox DocuMate 152i, dakikada 25 sayfaya ulaşan doküman tarama hızı ile kağıt belge ve dokümanlarınızı dijitalleştirmek için ideal bir ürün.

Xerox’un popüler doküman tarayıcı serisi DocuMate ürün ailesine yeni bir ürün daha ekleniyor. Dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulan Xerox DocuMate 152i, yeni nesil mobil çalışma anlayışını destekleyen buluta tarama, uzaktan erişim, tek tuşla tarama gibi en son teknoloji özelliklerle kullanıma sunuluyor. Popüler ürün inceleme sitesi trulygadgets.com’un “favori tarayıcınız olmaya aday” ifadesi ile tanıttığı Xerox DocuMate 152i’nin günde 2500 sayfaya ulaşan doküman tarama performansı bulunuyor.

Benzeri tarayıcılara göre yüzde 40 daha hızlı olan ve dakikada 25 sayfa ister tek yüz istenirse arkalı önlü sayfa taraması yapabilen Xerox DocuMate 152i, yoğun kağıt belge ve doküman hacmine sahip ofisler için ideal bir seçenek. Xerox DocuMate 152i ile taranan belge ve dokümanlar PDF ve Microsoft Office uzantılı dijital dosyalara dönüştürülebiliyor. Dokümanları buluta tarayarak her yerden erişim imkanı veren Xerox DocuMate 152i, önemli kağıt belge ve dokümanları, kaybolma veya ofis ortamında olabilecek yangın, hırsızlık gibi olağanüstü durumlara karşı da güvence altına alıyor.

Dokümanlarınız her an her yerde yanınızda 

Xerox DocuMate 152i’nin ön çalıştırma gerektirmeyen Tek Tuşla (OneTouch) Tarama özelliği, 50 sayfalık otomatik doküman besleyicisi kolayca ve hızlıca tarama yapılmasını sağlıyor. Düzenli yapılan tarama ve çoklu işlemler için kısayollar oluşturulabiliyor ve rutin işlerin daha hızlı yapılması mümkün oluyor.

Xerox DocuMate 152i, üzerinde gelen Nuance PaperPort, Nuance OmniPagePro ve Nuance Power PDF gibi yazılımlar; taranan belgelerin kolayca farklı dijital formatlara dönüştürülmesine ve belgeler üzerinde bilgi araması yapılmasına imkan veriyor.

Tüm güncel Microsoft ve Mac sürümleri ile uyumlu olan Xerox’un yeni doküman tarayıcısı Xerox DocuMate 152i, standart iki yıl Xerox güvencesi ile satışa sunuluyor.