Ana Sayfa Haberler Bircom Sennheiser Tüketici Ürünleri İçin Yeni Türkiye Distribütörü Oldu

Bircom Sennheiser Tüketici Ürünleri İçin Yeni Türkiye Distribütörü Oldu

bircom globaltechmagazineSennheiser Türkiye’deki ikinci partneri olarak Bircom’u seçerek, ülkedeki dağıtım ağını yaygınlaştırıyor. Bircom, Sennheiser’ın tüketicilere yönelik kulaklık ürün gamının dağıtım sorumluluğunu üstlenirken, firmanın Türkiye’deki uzun dönemli dağıtım partneri Metan, mikrofon ürün gamına odaklanıyor.

Sennheiser Türkiye’deki ikinci partneri olarak Bircom’u seçerek, ülkedeki dağıtım ağını yaygınlaştırıyor. Bircom, Sennheiser’ın tüketicilere yönelik kulaklık ürün gamının dağıtım sorumluluğunu üstlenirken, firmanın Türkiye’deki uzun dönemli dağıtım partneri Metan mikrofon ürün gamına odaklanıyor.

Sennheiser Küresel Perakende Pazarı Direktörü Guido Karbautzki, “Bir Sennheiser partneri olarak Bircom’a merhaba demekten mutluluk duyuyoruz” dedi. Karbautzki, “Türkiye’de ikinci bir dağıtım ortağı ile yerel kanallarımızı Sennheiser’ın kendi yapılanmasına ve iki ana operasyon alanına daha da yaklaştırıyoruz. Bircom ve Metan, bizim tüketici pazarlarımıza optimum seviyede hizmet verebilecek uzmanlığa sahip, güçlü birer partner” diyerek sözlerine devam etti.

Sennheiser ile telekom çözümleri ürünlerinin dağıtım ortağı olarak da çalışan Bircom’un CEO’su Burçin Bircanoğlu yeni üstlendikleri rolü anlatırken, “Sennheiser’ın tüketici ürünlerinin sorumluluğunu almaktan ve beraber çalışmaktan büyük onur duyuyoruz. Bizim iş süreçlerimiz için olduğu kadar, Bircom’un Türkiye pazarındaki bayi ağının gücünü ve kapasitesini göstermesi açısından da büyük bir fırsat” dedi.