Ana Sayfa Haberler Mükemmel ses kalitesini Sennheiser Deneyim Merkezi’nde yaşayın

Mükemmel ses kalitesini Sennheiser Deneyim Merkezi’nde yaşayın

bircom globaltechmagazineKaliteli ses hayranlarının bir numaralı markası olan Sennheiser, ziyaretçilerin oldukça geniş kulaklık portföyünden istedikleri kulaklıkları deneyimleyebildiği ve isterlerse satın alabildiği bir Deneyim Merkezi kurdu. 4. Levent Bircom Ofisi’ndeki Deneyim Merkezi, tüm Sennheiser kulaklık ürünlerini kullanım alanı ve amaçlarına bağlı olarak kategori bazlı bir şekilde kullanıcılara sunuyor.

70 yıldır mükemmel sesi yaratmak için ses mühendisliğinin sınırlarını zorlayan Sennheiser, inovasyon ile yeni ürünler üreten ve kullanıcılara sadece bir kulaklıktan fazlasını veren, sektörünün en köklü firması. Tutkusu ses ve müzik olan herkese hitap eden Sennheiser, mükemmel sesi herkese yaymak istiyor. Uzman olduğu alanda her zaman daha mükemmel kaliteye ulaşmak isteyen Sennheiser bu uzmanlığını açtığı Deneyim Merkezi’nde kullanıcılara sunuyor.

Duymak inanmaktır

Bir kulaklığın kalitesinin deneyimleyerek anlaşılabileceğini ve ne kadar iyi olduğunun kaliteli bir ses veya müzik kaydı dinlendiğinde anlaşıldığını belirten Bircom, bu farkı yaşamak isteyen ses ve müzik tutkunlarının Deneyim Merkezi’nde kulaklıklarını deneyimlemelerini istiyor. Markanın peşinde olduğu mükemmel ses kullanıcılara doğru ekipman, doğru personel, doğru iletişim ile, doğru mekanda sunulmak isteniyor.

Sennheiser’ın uzman ses mühendisliğinin en son ürünleri olan gaming serisini oluşturan G4ME ile PC 363D kulaklıklar, Deneyim Merkezi’nde gerçekten yüksek kaliteli sesler içeren oyunlar oynanarak denenebiliyor. Bunun için Deneyim Merkezi’nde PC ve oyun konsolları yer alıyor.

Sennheiser’ın ünlü Momentum ve Momentum 2.0 serisi yüksek seviyeli kulaklıklar, titizlikle seçilen yüksek kaliteli müzik kayıtları ile sessiz ve huzurlu bir ortamda deneyimlenebiliyor.

Kulaklıkları, ses ve müzik meraklılarının kendilerini rahat ve özel hissedecekleri bir ortamda sunmak için oluşturulan deneyim merkezi, tüm Sennheiser kulaklık modellerini barındırıyor. Kulaklıkların bütünüyle değerlendirilebilmesi için deneyim merkezi kategori bazlı olarak bölümlere ayrılmış durumda. Oyun ve High-End kulaklıklar haricinde, TV kulaklıklarını uygun içerikler ve TV ile deneyimlenebilen, DJ kulaklıklarını bir DJ set ile beraber kullanılabilen bir ortam oluşturulmuş. Ayrıca ziyaretçiler deneyip beğendikleri kulaklığı hemen satın alabiliyorlar.

Bircom’un 4. Levent’teki Sennheiser Deneyim Merkezi, Eski Büyükdere Caddesi No:61’de bulunuyor.