Ana Sayfa Haberler Paraşüt ve Penta Teknoloji Dağıtıcılık için El Sıkıştı

Paraşüt ve Penta Teknoloji Dağıtıcılık için El Sıkıştı

parasut penta teknoloji globaltechmagazineTürkiye’nin İlk Bulut Tabanlı Finansal Yönetim Uygulaması Paraşüt, Penta Teknoloji ile Dağıtıcılık Anlaşmasını İmzaladığını Duyurdu.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için kullanımı kolay web tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, uygulamanın satışı için Türkiye’nin en yaygın dağıtıcılarından Yıldız Holding iştiraki Penta Teknoloji ile el sıkıştı. İşbirliği kapsamında Paraşüt, Penta’nın Türkiye genelindeki 6000’i aşkın aktif satış noktasına ulaşmış olacak.

Konuyla ilgili olarak Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu  şu açıklamayı yaptı: 

“Paraşüt olarak Türkiye’deki KOBİ’lerin finansal yönetim sorunlarına, web teknolojilerinin imkânlarını kullanarak, bütçelerine uygun fiyatlarla çözüm olabilmek için yola çıktık. Küçük işletmelerin büyük çoğunluğuna erişmek ve tüm Türkiye’de sesimizi daha fazla duyurmak istiyoruz. Geçtiğimiz yılı hedeflerimize ulaşarak kapattık. Bu yıl ise, Türkiye genelinde 200 bin işletmeye ulaşmayı hedefliyoruz. Penta Teknoloji’nin dağıtım kanalı aracılığıyla bu hedefimize bir adım daha yaklaşacağımızı temenni ediyorum. İşbirliğinin sektör adına hayırlı olmasını dilerim.”

Penta Teknoloji Pazarlama ve Satış Destek Müdürü Candan Tuncer ise, bu işbirliği ile ilgili olarak:

“Katma değerli dağıtıcılıklar ağımıza KOBİ’lerin finansal ihtiyaçlarına çözüm olan Paraşüt gibi alanında öncü bir markayı dahil etmekten dolayı mutluyuz. Bu anlaşma ürün gamı zenginleştirme hedefimiz doğrultusunda bizim için önemli bir adım oldu. Paraşüt’ü hedeflerine dağıtım ağımızın gücüyle taşımayı ve markaya önemli katkılarda bulunmayı hedefliyoruz” dedi.