Ana Sayfa Haberler GoDaddy Yatırımcı ile alan adı açık artırmaları artık mobilde

GoDaddy Yatırımcı ile alan adı açık artırmaları artık mobilde

godaddy globaltechmagazineDünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, alan adı yatırımcılarına yönelik ilk mobil uygulamasını kullanıma sundu. Hem iOS, hem de Android işletim sistemlerine uygun bir şekilde tasarlanan GoDaddy Yatırımcı isimli uygulama, alan adı yatırımcılarının açık artırmaları takip etmelerini, alan adlarına teklif vermelerini ve mobil cihazları üzerinden teklifleriyle ilgili son durumu takip etmelerini sağlıyor.

Türkiye’nin yeni GoDaddy Yatırımcı uygulamasının en çok indirildiği ilk 5 GoDaddy pazarından biri olduğunu belirten GoDaddy EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi, GoDaddy Yatırımcı uygulamasını geliştirirken, alan adı açık artırmalarının zaman açısından hassas ve oldukça rekabetçi olduğunu göz önünde bulundurarak yola çıktık. Alan adı yatırımcıları ile yakın çalışarak, masaüstünde memnun kaldıkları deneyimleri mobil cihazlarına taşımaya odaklandık. Açık artırmalarda tekliflerin iyi takip edilmesinin önemli olduğunun bilinciyle yatırımcılara her nerede olurlarsa olsunlar özel, ikinci el alan adlarını kaydettirme, daha fazla açık artırmayı kazanma ve tekliflerini daha iyi takip edebilme fırsatını sunuyoruz” dedi.

Alan adı yatırımcılarının yalnızca masaüstü bilgisayarlarından değil, her an, her yerde açık artırmalarda yer alabilmesi oldukça önemli. GoDaddy Yatırımcı uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilecek işlemler şöyle:

  • Açık artırmaların gerçek zamanlı bir şekilde takip edilmesi
  • Alan adlarına teklif verilmesi ve anında daha yüksek teklif verilip verilmediğinin görüntülenmesi
  • Her alan adı için açık artırma geçmişinin görüntülenmesi (teklif veren kişi sayısı, verilen tekliflerin miktarı, vs.)
  • Kişiselleştirilmiş ‘takip edilenler’ listesi üzerinden açık artırmaların takip edilmesi
  • Vekil teklif yapılması
  • Kimlik bilgilerinin yeniden doğrulanması için parmak izi okuma özelliğinin kullanılması

Türkiye’deki alan adı yatırımcıları GoDaddy Yatırımcı uygulamasını iTunes App Store veya Google Play Store’dan indirerek, uygulamayı Türkçe kullanabiliyor.

 

GoDaddy’nin Alan Adı Açık Artırmaları, https://tr.auctions.godaddy.com/  adresinde yer alıyor.