Ana Sayfa Haberler Huawei’nin üst düzey depolama sistemi SAP HANA sertifikası aldı

Huawei’nin üst düzey depolama sistemi SAP HANA sertifikası aldı

huawei-globaltechmagazineHuawei’nin yeni nesil üst düzey depolama sistemi OceanStor Dorado18000 V3, SAP HANA sertifikası aldı.

OceanStor Dorado18000 V3, SAP sertifikalı tüm kurumsal depolama sistemleri arasında, en yüksek değerlerden olan 200 SAP HANA düğümünü destekliyor. Aynı zamanda performans ve güvenlik konusunda da adından söz ettiren OceanStor Dorado18000 V3, müşterilerin temel SAP uygulamalarını destekleyerek, çekirdek verilerinin işlenmesini hızlandırıyor.

HUAWEI OceanStor Dorado18000 V3, serinin amiral gemisi ürünü olarak konumlanıyor. İşletmeler OceanStor Dorado V3’le SAP HANA tabanlı veri işleme platformlarını kolay ve sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyor. HUAWEI’nin çözümü, geleneksel bir veri tabanını, işletme ve bakım yöntemlerini değiştirmeye gerek duymadan bellek içi hesaplamaya dayalı bir SAP HANA veri tabanına dönüştürebiliyor.

Yüksek performans, hızlı veri erişimi

OceanStor Dorado V3, aynı kapasiteye sahip geleneksel bir depolama sisteminden iki kat daha fazla SAP HANA düğümünü destekliyor ve SAP HANA düğümlerinin daha esnek bir şekilde ölçeklendirilebilmesini sağlıyor. OceanStor Dorado V3 ve HyperMetro, ağ geçitsiz aktif-aktif çözüm ile birleştirilerek, SAP HANA’nın gerektirdiği yüksek depolama performansını sağlıyor ve kullanıcıların endüstri lideri SAP HANA altyapıları oluşturmalarına yardımcı oluyor. HUAWEI’nin çoklu güvenilirlik patentleri ise flaş medyanın servis-bakım ömrünü üç kat artırıyor.

Rekabette bir adım önde

HUAWEI Depolama Ürün Grubu Başkanı Meng Guangbin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “HUAWEI OceanStor Dorado18000 V3’ün almış olduğu SAP HANA sertifikası, şirketin bu segmentteki rekabet gücünün de önemli bir kanıtı niteliğindedir. Müşterilerimize gerçek zamanlı ve yüksek performanslı veri işleme platformları sunmaya, onların veri-hizmet deneyimini geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

SAP HANA, gerçek zamanlı iş operasyonlarını mümkün kılarak; işlem, analiz, planlama, tahmin ve veri işlemeyi son derece kolay ve hızlı hale getirirken; finans, üretim ve kamu hizmeti sektörlerinde de yaygın olarak tercih edilen bir çözüm olarak öne çıkıyor.