Ana Sayfa Kategoriler Bilgisayar Bileşenleri HyperX FURY DDR4 bellekler Alienware’e güç katacak

HyperX FURY DDR4 bellekler Alienware’e güç katacak

hyperx-globaltechmagazineOyuncu belleklerinde lider HyperX’in FURY DDR4 bellekleri yeni Alienware Aurora R9 PC modellerinde yer alacak.

HyperX tarafından sağlanan 2666 MHz, 2933 MHz  3200 Mhz bellekler, Alienware’in fabrikada optimize edilen modül yapılandırmalarıyla 64 GB’a kadar sistemleri destekliyor. Şık ısı dağıtıcı tasarımı, sıcaklık uzaklaştırma özelliği ve kullanım kolaylığıyla bilinen HyperX FURY DDR4 bellekler, Alienware Aurora R9 PC modelleri için fabrikada optimize edilen hız aşırtma profillerini de içeriyor.

“Alienware ve HyperX oyuncuların en üstün performansa ulaşmasına yardımcı olmak için tutkuyla çalışan iki marka. HyperX FURY belleklerle donatılan Alienware R9 masaüstü bilgisayar bunu tam olarak başarıyor.” diyen Dell Oyunculara Yönelik Pazarlama Direktörü Chris Sutphen, sözlerini şöyle tamamlıyor: “Bu iki markanın kusursuz uyumu birinci sınıf bir oyun deneyimi sunuyor.”

“HyperX olarak Alienware’in bellek tedarikçisi olmaktan ve Alienware Aurora R9 oyuncu bilgisayarlarını HyperX FURY DDR4 belleklerle donatmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” diyen HyperX Genel Müdürü Mark Leathem, sözlerini şöyle sürdürüyor: “HyperX, oyuncu sistemlerine en yüksek kaliteli DDR4 bellekleri sunmaya kararlı. Alienware ve oyuncuların yüksek standartlarını karşılamak için sabırsızlanıyoruz.”

Bulunabilirlik

HyperX FURY DDR4 belleklere şimdi alienware.com adresinden de erişilebiliyor. Hız için fabrikada yapılan testlerden yüzde yüz oranında geçen, güvenilir Alienware Aurora 9 PC’ler için optimize edilen HyperX FURY DDR4 bellekler üstün performans ve dayanıklılık sunuyor.