Ana Sayfa Haberler Canon’un Yeni El Kameraları Tatil ve Partilerin Vazgeçilmezi Olacak

Canon’un Yeni El Kameraları Tatil ve Partilerin Vazgeçilmezi Olacak

LEGRIA+HF+R606+wh+FSL+lenssideBaskı ve çözümleme lideri Canon, LEGRIA HF R Serisi’ne üç yeni kamera modeli eklediğini duyurdu. LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 ve LEGRIA HF R606 ile özel anları full HD kalitesinde çekmek, izlemek ve paylaşmak mümkün…

57X geliştirilmiş zum özelliği var

Canon’un full HD video sistemiyle yüksek kaliteli DIGIC DV4 işlemcisini bir araya getiren yeni kameralar, tatillerden partilere veya okul etkinliklerinde favori anları olağanüstü detaylarla kayda geçirmeyi sağlıyor. 57x geliştirilmiş zum kapasiteli bir 32x optik zum donanımına sahip modeller birbirinden çok farklı sahneleri, yakındaki veya uzaktaki konuları çekebilme özgürlüğü sunuyor.

Sarsıntı derdi yok

Zum Çerçeveleme Yardımcısı’nın sunduğu güçlü zumlama kapasitesi sayesinde ailenin her anını takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken özel arama tuşunu basılı tutmak… Kamera yakınlaştırma yapmadan önce otomatik olarak uzaklaştırma yaparak konuyu yeniden bulmanıza yardımcı olur, her çekimin net olması garantidir. Akıllı IS, kamera sarsıntısını otomatik olarak azaltarak, aksiyona gönül rahatlığıyla yakınlaşmanıza imkan tanır.

Kalabalık aile çekimleri veya engin tatil manzaraları gibi her çekimde kareye daha fazla şey sığdırmanıza yardımcı olmak üzere Legria HF R68 modeline yeni bir geniş açı lensi dahil edildi. Bu lens, kameraya çabucak takılarak odak uzaklığı 26.9mm’ye indirilebiliyor ve kameranın genel görüş açısı genişletiliyor.

Yaratıcı video çekmek kolaylaştı

Yeni ve kullanımı kolay kayıt modlarıyla videolara çabucak ve kolayca yaratıcılık katılıyor. Ağır çekim kayıtla, hızı 1/2x oranında yavaşlatarak bir çocuğun attığı ilk golü tüm ayrıntısıyla yakalayıp yeniden izleyebilirsiniz veya aksiyonu 1200x oranına kadar hızlandırarak, tatillerinizdeki gün batımlarını veya maceralı sürüşlerinizi bir çırpıda tekrarlayabilirsiniz.

Dosya kilidiyle silinme riski bitiyor

Değerli anlarınızı kolayca belgelemenize yardımcı olmak üzere, ‘bebek modu’nda çektiğiniz videolar otomatik olarak özel bir albüme kaydedilir. Böylelikle videolarınızı sorunsuz bir şekilde oynatabilir ve sevdiklerinizle anında paylaşabilirsiniz. Anılarınızın yanlışlıkla silinmesinin önlemek için dosya kilitleme işlevini kullanabilir, dosyalarda silme veya düzenleme yapılmasını önleyebilirsiniz. Böylelikle çocuklarınız en sevdiğiniz anları hiçbir risk olmadan izleyebilir.

Kaydettiğiniz anları paylaşın

Gün boyunca etkinliklerin tümünü kaydedebilir ve bunları NFC uyumluluğu işlevini kullanarak, akıllı telefonlar, tabletler ve Canon’un yeni tanıttığı Connect Station CS100 dahil olmak üzere, başka cihazlarla kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal paylaşım sitelerine ve bulut tabanlı hizmetlere de kolayca yükleme yapıp, dünyanın her yeriyle anında paylaşabilirsiniz.

Ek olarak, Legria HF R606 FlashAir SD kartlarla da uyumludur. Bu kartlar, özel bir internet bağlantısına gerek kalmadan videolarınızı akıllı telefonunuz veya tabletinizde paylaşmanıza, saklamanıza ve oynatmanıza imkan tanır.