Perşembe, Temmuz 18, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Ereteam’den Büyük Veri Konferansına Altın Destek

ereteam_globaltechmagazineBilişim sektörünün Türkiye’deki önde gelen firmalarından Ereteam, Büyük Veri, Nesnelerin İnterneti, Yeni Nesil Teknolojiler ve bunların iş uygulamaları üzerine dünya standartlarında konuşmaların gerçekleştirileceği “Big Data Big Ideas” Konferansı’na Altın Sponsor olarak destek vererek bu konudaki yetkinliğini bir kez vurguladı.

Büyük Veri ile desteklenen iş uygulamaları ve akıllı yönetim modelleri başta olmak üzere, birçok konuya ev sahipliği yapacak konferansta, Altın Sponsor Ereteam’in Genel Müdürü Gökhan Nalbantoğlu da “Türkiye’de Herkese Büyük Veri” başlıklı bir konuşma yapacak.

Teknoloji dünyasının liderlerini 26-27 Mayıs tarihlerinde Zorlu Center’da buluşturacak konferansta, alanında dünyanın önde gelen düşünce liderleri ve trend analistleri; büyük veri teknolojileriyle entegre edilmiş, yenilikçi iş modelleri üzerine değerlendirmelerini ve gelecek tahminlerini sunacak. Küresel trendler ve iş modelleri ele alınarak teknoloji ile desteklenen değişim yönetimi hakkında yeni perspektifler, uygulama sunumları, vaka örnekleri ve uzman görüşleri katılımcılarla paylaşılacak.

Teknoloji Makaleleri