Ana Sayfa Haberler Sırma Özkan Eren, Tech Data Güneydoğu Avrupa Bölgesi Genel Müdürü oldu

Sırma Özkan Eren, Tech Data Güneydoğu Avrupa Bölgesi Genel Müdürü oldu

Tech-Data-Sirma-Ozkan-ErenTech Data Güneydoğu Avrupa’dan sorumlu Genel Müdürü Sırma Özkan Eren oldu.

Görevini Budapeşte merkezli olarak yürütecek olan Sırma Özkan Eren, aralarında resmi ofislerinin bulunduğu Hırvatistan, Sırbistan ve Slovenya ile iş ortakları üzerinden faaliyet gösterdiği Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Kosova, Makedonya ve Karadağ’ın olduğu Adriyatik ülkelerinden sorumlu olacak. Doğu Bölgesi Yönetim Ekibinin bir üyesi olarak görev yapacak olan Sırma Özkan Eren, Tech Data’nın Doğu Avrupa’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Judith Schreibmayer’e bağlı olacak.

Avnet’in Technology Solutions (TS) iş birimindeki görevine 2013 yılında başlayan Sırma Özkan Eren, 2015 yılında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Avnet’in Technology Solutions iş biriminin Tech Data tarafından satın alınmasından sonra şirketin Advanced Solutions iş biriminin Avrupa’daki pazarlama faaliyetlerini yönetti ve Technology Solutions ile Tech Data birleşmesinin başarıyla tamamlanmasında büyük rol oynadı.

Tech Data Hakkında

Tech Data, teknolojinin gücünü kullanarak dünyayı birbirine bağlar. Uçtan uca ürün portföyümüz, hizmetlerimiz ve çözümlerimiz, yeni nesil teknolojiler alanındaki son derece özel yeteneklerimiz ve uzmanlığımız, kanal iş ortaklarımızın dünyanın bağlanma, büyüme ve ilerleme konusunda ihtiyaç duyduğu ürün ve çözümleri pazara sunmalarını sağlıyor. Fortune 500 listesinde 88’inci sırada yer alan Tech Data, 10 yıl boyunca art arda Fortune’un Dünyanın En Beğenilen Şirketlerinden biri olarak seçildi.