Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Boğaziçi TechSummit

1 Mart 2019 @ 10:00 - 3 Mart 2019 @ 17:30

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec, teknoloji ve bilişim dünyasının en yeni ve en güncel konularını, 1-3 Mart tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenleyeceği TechSummit zirvesinde ele almaya hazırlanıyor.

Bu yıl 10’uncu kez gerçekleştirilecek olan zirvede, yapay zekâ ve trendler, dijital pazarlama, etik hacker olma, havacılık ve uzayda gelecek, Türkiye’deki yüksek teknoloji start-up’ları, iş birlikçi robotlar, drone teknolojileri başta olmak üzere birçok konu uzmanlar tarafından aktarılacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nde bilişim alanında faaliyet gösteren Bilişim Kulübü Compec, 2010’dan beri teknoloji dünyasından yöneticiler ve uzmanları teknolojiye meraklı bilişim alaınında hedefleri olan katılımcılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl 10.su düzenlenecek olan Boğaziçi TechSummit’te panel ve seminerler, şirket gezileri, workshoplar ve çeşitli teknolojik ürünlerin sergileneceği fuaye alanı yer alıyor. Zirvede gerçekleştirilecek panel ve seminerlerde, yapay zekâ ve trendler, marka değeri açısından teknoloji, etik hacker olma, havacılık ve uzayda gelecek, elektrikli araçlar, endüstriyel arttırılmış gerçeklik uygulamaları, Türkiye’deki yüksek teknoloji start-up’ları, iş birlikçi robotlar, drone teknolojileri başta olmak üzere birçok konu uzmanları tarafından değerlendirilecek.

Boğaziçi TechSummit’te bu sene ayrıca insansı robot Promobot, endüstriyel robotlar (Cobot – Universal Robots), 3D yazıcı, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik gözlükleri, XBox, elektrikli araç Tragger simülasyonu, drone demoları (TechDroneLeague)  gibi ürünler de fuaye alanında yer alacak. TechSummit’19 tüm katılımcılarına bilişim şirketlerini ofislerinde keşfetme imkânı sağlayacak. Yapılan gezilerde tüm katılımcılar şirketlerin çalışma ortamlarını gözlemleme ve şirketleri daha yakından tanıma fırsatı da bulacaklar. Güncel ve sektöre yönelik konuların derinlemesine işlendiği workshoplar ile de katılımcılar, teknoloji dünyasına teknik anlamda ilk adımlarını atma fırsatı yakalayacak.

Boğaziçi TechSummit, ilk gün Güney Kampüs Albert Long Hall’de ikinci ve üçüncü günler ise Uçaksavar Kampüsü’ndeki Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Detaylar

Başlangıç:
1 Mart 2019 @ 10:00
Bitiş:
3 Mart 2019 @ 17:30
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,
Website:
https://bountechsummit.com/

Organizatör

Boğaziçi Üniversitesi

Mekan

Boğaziçi Üniversitesi
İstanbul, Türkiye + Google Haritalar