Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Veritas Vision Solution Day

4 Aralık 2018 @ 09:00 - 17:00

Uçtan uca veri yönetim stratejinizi güçlendirecek, en son yeniliklerle tanışmak için Veritas Vision Solution Day İstanbul etkinliğini kaçırmayın.

Veri koruma bilinenin ötesinde sadece yedeklemeden ibaret değildir.

Bugünün modern dünyası bilgi üzerinden yürüyor ve işletmeniz bu bilgiye bağımlı. Bu sizin yaşam kaynağınız. Veri büyümeye devam ederken, önümüzdeki 5 yıl içerisinde yüz milyonlarca iş yükünün oluşması bekleniyor – işletmeniz bununla nasıl rekabet edecek? Veri koruma altyapınız bu gereksinimleri yerine getirmek için yeterli mi?

Dünyanın en büyük şirketleri veri korumasında sektör lideri Veritas’a güveniyor.  Bu, stratejimizin temelidir – güvenliğini, sınıflandırmayı, taşımayı ve otomasyonu bir araya getiren verileri yönetmeye yönelik uçtan uca bir yaklaşım.

Veri koruması, verilerinizi yedeklemekten çok daha fazlasıdır. Gereksinimleri sağlamak için yapılan bir harcama ya da sigorta poliçesi değildir. Bu, işinizin rekabet gücüne yapılan bir yatırımdır.

İstanbul’daki Veritas Vision Solution Day etkinliğimizde size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğreneceksiniz:

    • Nutanix gibi yeni nesil modern uygulamaları, Hadoop ve HBase gibi büyük veri iş yüklerini ve MongoDB, MariaDB ve MySQL gibi açık kaynak veri tabanlarını koruyun.
    • Yeni hiper bütünleşik veri koruma platformumuzla, veri merkezinden buluta, daha küçük bir alanda, kurumsal veri korumasını basitleştirin.
    • Entegre esneklik ve felaket kurtarma çözümlerimizle BT hizmet sürekliliği ihtiyacını karşılayın.
    • Verilerinizi Google Cloud Platform, Microsoft Azure ve Amazon Web Services gibi bulut ortamlarına taşıyın, koruyun ve ihtiyaç halinde geri döndürün.Veritas Vision Solution Day etkinliğine gelin ve doğru veri koruma yazılımının uçtan uca veri yönetimi stratejinizi nasıl güçlendirebileceğini öğrenin.

Detaylar

Tarih:
4 Aralık 2018
Saat:
09:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , ,
Website:
https://web.cvent.com/event/d1900a1b-402f-426e-ba5e-e6aae7e9df1c/summary?RefId=300001751838949

Organizatör

Veritas

Mekan

Fairmont Quasar İstanbul
Büyükdere Caddesi, 76 B Mecidiyeköy
İstanbul, 34394 Türkiye
+ Google Haritalar