Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

360 Yazılım Teknolojileri 2016

27 Nisan 2016 @ 09:00 - 17:00

Sektörün Geleceğine Yön Veren, Akademisyen ve Danışmanlar Stratejik Kararlara İmza Atan Sektör Devleri Bu Konferansta Yerlerini Aldılar.

27 Nisan 2016, Çarşamba günü Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da 360 Yazılım Teknolojileri 2016 konferansı düzenlenecek.

Küreselleşen dünyada, pazarlar artık daha kolay ulaşılabilir hale gelmiş, buna paralel olarak pazardaki rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Benjamin Franklin’in belirttiği gibi, “Hazırlanmak konusunda başarısız olduğunuzda, başarısız olmaya hazırlanmaktasınız”

Akıllı işletmeciler, stratejik planlama olmaksızın başarıya ulaşılamayacağını bilirler tamda bu sebepten; kurumsal iş yazılımlarına günümüzde her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulur. İnsanoğlu, varoluşundan bu yana sürekli üretmeyi amaçlamış, farklı tekniklerle üretimi kolaylaştırmanın yollarını aramıştır. Rekabetin artması, farklı piyasa koşullarının oluşması ile üretmek tek başına yeterli olmamış, verimlilik, kalite, mevcut müşteriler ile sürdürdükleri ilişkiyi geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve müşterilerin elde tutulmasını sağlamak amacıyla stratejiler geliştirilmiştir. Yazılım ve donanım teknolojilerini satın almanın çok önemli olmadığını, asıl önemli olanın bu teknolojik yatırımların verimli olarak kullanılmasını savunmaktayız, dolayısıyla insan, süreç ve teknolojik birçok bileşene gereksinim duymaktadır.

Global ve Türkiye’ye ait araştırma sonuçları ile alanınızdaki yaklaşımları uzmanlarından dinlemek, bugünün trendlerini ve geleceğin teknolojilerini yakalamak, müşterilerinden yeni iş modelleriyle birlikte, güçlü araçlar ile titiz öngörülere nasıl eriştiklerin ve herkesten önce uygulamaya geçirecekleri, başarı garantili hareket planlarını nasıl yarattıklarını öğrenmek için şimdiden yerinizi ayırtın.

Beklentiniz ister belirli bir stratejinin uygulamasını sağlamak, ister maliyetleri optimize etmek olsun, Konferansımız da 20 farklı sektörden 125 üzerinde şirket, profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmelerine zemin sağlamaktır, sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı hatırlatırız.

Detaylar

Tarih:
27 Nisan 2016
Saat:
09:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
Website:
http://www.360cnp.com/etkinlik-05.php

Organizatör

360 cnp

Mekan

Steigenberger Hotel Maslak
Emniyetevleri, Büyükdere Cd. No:233, 34398
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar