Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Dell EMC Forum 2017

3 Ekim 2017 @ 09:00 - 17:00

Dell EMC Forum 2017, işletmelerin dijital geleceğini şekillendirmesine yardımcı olacak yeni teknolojiler ile tanışma fırsatı sunuyor.

Baş döndürücü bir hızda gelişen teknoloji dünyası, dijital dönüşümün temel unsur olacağı yeni bir çağın kapısını aralıyor. Buna karşın BT liderlerinin çoğu, dönüşüm stratejilerini yeni yeni oluşturmaya başladıklarını söylüyor.

Dell EMC’nin Türkiye’deki CIO’lar ile yaptığı araştırmaya göre, işletmeleri dijital dönüşüm konusunda en fazla zorlayan konular şu şekilde sıralanıyor:

  • Yetişmiş iş gücü
  • Yeni teknolojilere gösterilen direnç
  • Teknoloji kullanımının yeterince yaygınlaşmaması

Dell EMC Forum 2017, işletmelerin dijital geleceğini şekillendirmesine yardımcı olacak yeni teknolojileri ve konunun önde gelen uzmanlarıyla doğrudan iletişim kurma fırsatı sunuyor.

Forum kapsamında CIO’ların dijital dönüşüm yolunda karşılaştıkları sorunları aşmaları için ipuçları bulabileceklerini belirten Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu, sözlerini şu şekilde sürdürüyor:

“Etkinliğe katılan BT profesyonelleri, günümüzde kurumsal teknoloji dünyasının odaklandığı üç ana konu olan; Dijital Dönüşüm, BT Dönüşümü ve İşgücü Dönüşümünde uygulamaya koyabileceği yeni fikirler edinme fırsatı bulacak. Önümüzdeki dönemde rekabette geride kalmak istemeyen, dijital dönüşümün getireceği yıkıma karşı hazırlıklı olmak isteyen tüm BT profesyonellerini aramızda görmek için şimdiden büyük heyecan duyuyoruz.”

BT alanında yaşanan değişim sürecini yönlendiren, mobil çalışmayı kolaylaştıran ve dijital çağın getirdiği riskleri azaltan çözümleri keşfetmek için 3 Ekim’de tüm gün sürece Dell EMC Forum 2017’ye katılabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
3 Ekim 2017
Saat:
09:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
https://www.dellemc.com/tr-tr/events/dellemc-forum/event.htm

Organizatör

Dell EMC

Mekan

Wyndham Grand Levent
İstanbul, Türkiye + Google Haritalar