Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Digital Health Summit Turkey

17 Aralık 2015 @ 09:00 - 18 Aralık 2015 @ 16:45

Türkiye’de düzenlenen ilk ve tek dijital sağlık zirvesi olma özelliğini taşıyan Digital Health Summit Turkey’in dördüncüsü için geri sayım başladı. 17-18 Aralık tarihlerinde Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek olan zirve, Türk ilaç ve sağlık sektörünü bir araya getirecek.

Zirvede, Sağlık Bakanlığı yetkilileri Türkiye’de ilk defa “Kişisel Sağlık Kaydı Sistemi e-Nabız Lansmanı”nı yapacak. e-Nabız ile vatandaşlar kişisel muayene, tetkik ve tedavileri ile tüm sağlık bilgilerini yönetebilecek, tıbbi özgeçmişlerine her an ulaşabilecek ve sisteme tüm akıllı cihazlarla bağlanabilecek.

Sağlık alanında dijital uygulamaların etkili ve yaygın kullanımını geliştirmeyi ve bilgi paylaşımını artırmayı amaçlayan Digital Health Summit Turkey 2015’in dördüncüsü 17-18 Aralık tarihleri arasında Vodafone Altın Sponsorluğu’nda İstanbul’da Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek. Türkiye’nin ilk ve tek dijital sağlık zirvesi olma özelliğini taşıyan buluşmada, sağlık sektörünün tüm paydaşları, sağlığın geleceğine ait çözümleri konuşacak, yeni dijital ve mobil çözüm önerilerini paylaşacak.

Detaylar

Başlangıç:
17 Aralık 2015 @ 09:00
Bitiş:
18 Aralık 2015 @ 16:45
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
Website:
http://www.dhsturkey.com/index.html

Organizatör

DHS Turkey

Mekan

CVK Park Bosphorus Hotel
Gümüssuyu Mah. Inönü Cad. No:8, 34437
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar