Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

SAP Perakende Forum

9 Mayıs 2017 @ 09:00 - 17:00

SAP Türkiye; yaşayan perakendeciliği ve sektörü dönüştüren teknolojileri SAP Perakende Forum ile masaya yatırıyor.

9 Mayıs 2017, Salı günü The Grand Tarabya Otel’de “Yaşayan Perakendecilik” başlığıyla düzenlenecek SAP Perakende Forum, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendecileri Federasyonu’nun da konuk olacağı ilgi çekici ajandası ile perakende ve iş dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Kurumsal uygulama ve yazılım alanın lider şirketi SAP, 9 Mayıs 2017 tarihinde perakende sektörünün nabzını tutmaya ve iş dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 600’ün üzerinde profesyonelin katılımı ile The Grand Tarabya Otel’de düzenlenecek SAP Perakende Forum’da, perakende sektörünün dinamikleri ve SAP’nin sunduğu en yenilikçi teknolojiler ve hizmetler katılımcılar ile paylaşılacak.

Bu yıl “Yaşayan Perakendecilik” başlığı ile gerçekleşecek SAP Perakende Forum, SAP Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Karal’ın açılış konusması ile başlayacak, ardından Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendecilik Federasyonu üst düzey temsilcisinin ve Kategori Mağazacılığı Derneği Başkanı Tekir Acar’ın katılacağı “Perakendede Yeni Dönem” paneli ile devam edecek. Gün ortasında “Sektör Liderleri Konuşuyor” paneli gerçekleştirilecek. Dünyadan en son sanal gerçeklik örnekleri de (virtual reality demo)  etkinlik sırasında katılımcılar ile paylaşılacak. Ayrıca Forum’da bu sene ilk defa perakende sektörünün en önemli gündem konularından birisi olan POS (Kasa) çözüm örneklerinin sunulacağı bir teknoloji köşesi yer alacak.

Detaylar

Tarih:
9 Mayıs 2017
Saat:
09:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
http://www.sapkayit.com/

Organizatör

SAP

Mekan

The Grand Tarabya Otel
Tarabya Mahallesi, Haydar Aliyev Cd. No:154, 34457 Tarabya
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar